Vjeshtë 2019

Vjeshtë 2019

VOSKOPOJË 1 DITË 1500 LEKË

VOSKOPOJË 1 DITË 1500 LEKË VIZITOHEN: VOSKOPOJE , KORCE , DRILON DATA E UDHETIMIT: ► 28 , 29 Shtator ► 5 , 6 , 12 , 13 , 19 , 20 , 26 , 27 Tetor ► 2, 3 , 9 , 10 , 16 , 17 , 23 , 24 ,28 , 29 , […]

Napoli 5 Dite €259

Vjeshtë në Napoli dhe Sorrento- Nisja më 20 Shtator 5 Ditë €259 PROGRAMI  Dita e Parë: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dytë: Mbrritja në Bari në orën 08.00. Nisja për në Napoli me autobus. Sistemi në Hotel. Pasdite, shëtitje panoramike në monumentet kryesore të qytetit, ku vizitohen: Duomo, Pallati […]

Dubrovnik, Kroaci, 4 ditë/285€

😍Dubrovnik😍 📆1-4 Gusht 🏩Hotel Sol 3* 🥐Mëngjeset për 3 netët e qëndrimit 🚌Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod 💵285 euro/person Nxitoni të rezervoni sa më parë sepse çmimet janë momentale. Për çdo kërkesë tuajën na kontaktoni. 😁 📞 +355 69 70 42 444 / 69 70 42 999 📧 oferta@protravelagencies.com 📍 Zogu i Zi, pranë Ring Center

Sharm El Sheikh, nga 1200€/cift

🔥SHARM EL SHEIKH 🔥 NXITONI TE PERFITONI NGA KJO SUPER OFERTE! 🏩Hilton Waterfalls 5* 😍1200 euro/ cifti 🏩Jaz Mirabel Beach Resort 5* 😍1290 euro/ cifti 🏩Charmillion Club Aqua Park 5* 😍1490 euro/cifti 📆 16 Korrik -22 Korrik 🥂Ultra All Inclusive ✈Fluturimi Tiranë-Sharm-Tiranë ✔Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport Nxitoni të rezervoni sa më parë sepse çmimet janë momentale. Për çdo kërkesë […]

ANTALYA

🔥ANTALYA🔥 NXITONI TE PERFITONI NGA SUPER OFERTAT ME NISJE NE 17 KORRIK! 📆6 netë 🏩MC Arancia Resort 5* – Alanya €590 🏩 Xoria Deluxe 5* – Alanya €690 🏩Jadore Deluxe Hotel & Spa 5* – Side €690 🏩 Club Nena 5* – Side €670 🏩Karmir Resort 5* – Kemer €660 🏩Ozkaymak Marina 5* – Kemer €646 🏩Siam […]

Mykonos, Greqi 7netë/1080€

😍 MYKONOS😍 📆 24 Korrik-31 Korrik/ 7netë 🏩Alkistis Hotel Mykonos (Adults only) 🥐Mëngjeset+Darkat  ✈️Fluturimi Athinë-Mykonos-Athinë 🔥1080 /person ————————————————————— 📆 4 Gusht -9 Gusht/ 7netë 🏩Alkistis Hotel Mykonos (Adults only) 🥐Mëngjeset+Darkat ✈️Fluturimi Athinë-Mykonos-Athinë 🔥1020/person

 Mykonos,Greqi 7 netë/ 389€

😍 MYKONOS😍 📆24 Korrik-31 Korrik/ 7netë 🏩Kalydna Island 3* 🥐Mëngjeset ✈️Fluturimi Athinë-Mykonos-Athinë 🔥389 /person Nxitoni të rezervoni sa më parë sepse çmimet janë momentale. Për data të tjera dhe çdo kërkesë tuajën na kontaktoni. 😁 📞 +355 69 70 42 444 / 69 70 42 999 📧 oferta@protravelagencies.com 📍 Zogu i Zi, pranë Ring Center

 KARABURUN&ISHULLI I SAZANIT 

🌊 KARABURUN&ISHULLI I SAZANIT 📆1 ditë 🔥2900 Lekë 🎁 NË ÇMIM PËRFSHIHET 🎁 🚌 Transporti vajtje-ardhe 🛥 Bileta e Anijes/Përdorimi i shezlloneve në anije(në bazë të disponueshmërisë nga klientët e tjerë që anija do të ketë ) ✨ Shoqërues shqiptarë gjatë gjithë udhëtimit Nxitoni të rezervoni sa më parë sepse vendet janë të limituara. Për informacion mbi datat dhe çdo detaj tjetër […]

LUMI I SHALES 

🏞 LUMI I SHALES 🔥 24 euro 🎁 NË ÇMIM PËRFSHIHET 🎁 🚌 Transporti vajtje-ardhe 🛥 Varka Koman – Blini Park – Koman ✨ Shoqërues shqiptarë gjatë gjithë udhëtimit Nxitoni të rezervoni sa më parë sepse vendet janë të limituara. Për informacion mbi datat dhe çdo detaj tjetër na kontaktoni. 😁 📞 +355 69 70 42 444 / 69 70 42 999 📧 oferta@protravelagencies.com 📍 Zogu […]