Ture

  Voskopoje , Dardhe , Korce , Pogradec ► 31 Dhjetor – 2 Janar ► Hotel Moskopole €109 ( Voskopoje ) ► Bujtina Samara €115 ( Voskopoje ) ► Bujtina Moskopole €119 ( Voskopoje ) ► Hotel Casta Diva €119 ( Korce ) ► Hotel Kocibelli €125 ( Korce ) Programi: ► Dita e pare: […]
  Lefkada – Parga – Janine ► 31 Dhjetor – 2 Janar Programi: Nisja ne dt 31 Dhjetor . Qendrim 2 nete 3 dite . Darka Speciale e vitit te ri . – Hotel Tesoro 4* , €99 Perfshihet Ne Cmim : -Akomodimin ne hotel 2 nete qendrimi -Mengjeset dhe darkat -Darka Speciale e Vitit […]
Kontakto direkt me Pro Travel Staff: 📞 +355 69 70 42 444 (WhatsApp & Viber) 📞 +35569 70 42 999 📧 oferta@protravelagencies.com Adresa: Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Tirane, Albania.