Viti i Ri ne Stamboll 4 Dite €99

Departure Date

Daily

Views

1734

Stamboll – Sleanik
 • ► 30 Dhjetor – 2 Janar
 • Opsionet per mbremjen Gala te nderrimit te viteve
 • 1. Restoranti i hotel Akgun €35/person
 • 2.Salle eventesh Gar €55/person
 • 3.Ne Anije ne Bosfor €80/person

Programi:

►Dita e Parë: Nisja nga Tirana ne oren 23:00 ( 1 dite para dates se nisjes ) ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalesa gjate rruges per pushime dhe konsumin e drekes , vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel pasdite.

►Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit( TopKapi) . Kohe e lire ne Grand Baazar.Kthimi ne hotel . Pregatitjet per mbremjen festive gjate nates se nderrimit te viteve .

►Dita e Tretë:Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore ( SHESHI TAKSIM ) . Qendrim i lire nen sugjerimin e guides . Akomodimi ne hotel . ( Opsionale Turkish Show ne anije)

►Dita e Katërt: Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit.

Ne cmim perfshihet

 • *Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus
 • *Akomodim në hotel 3* ose 4 *
 • *Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
 • *Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

  Ne cmim nuk perfshihet

 • *Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
 • *Hyrjet në monumente dhe muzeume. (Sarajet e Sulltanit 13 Euro, Kisha e Shen Sofise 13 Euro, Shetitja me Anije 7 Euro, Akuariumi 15 Euro, Muzeu i Luftes 3 Euro, Turkish Show Ne Anije 30 Euro )
 • *Turkish Show ne Anije 30 euro per person .
 • *Mbremja Gala sipas zgjedhjes tuaj
 • *Siguracioni jetes ne udhetim.

Kontakto direkt me Pro Travel Staff:
📞 +355 69 70 42 444 (WhatsApp & Viber)
📞 +35569 70 42 999
📧 oferta@protravelagencies.com
Adresa: Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Tirane, Albania.

 

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Viti i Ri ne Stamboll 4 Dite €99 $ 0 $ 0 0 Anytime

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is