13

Jan
2020

Ski në Bogë, cdo te shtune, 2 Ditë, €55

Posted By : Ami ProTravel/ 535 0
Ski në Bogë
Ski në Bogë Rugovë. Boge Kosovë është një nga destinacionet e preferuara dimërore të Rajonit. Kosovë është një nga destinacionet e preferuara dimërore të Rajonit. Gjendur në luginën e Rugovës, vendi-resort ofron pamjet më të mrekullueshme të Alpeve Shqiptare. 
► Nisje cdo te shtune 
HOTEL DUKAGJINI 5* 55 EURO/PERSON ( Peje , 20 – 30 minuta Larg pistes )
HOTEL MAGRA AUSTRIA 55 EURO/PERSON ( Boge )
► Dita e pare:
Nisja nga Tirana na ore 06:30. Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Morines, ndalesa te shkurtra per kafe gjate rruges. Procedurat Doganore.Pasi te futemi ne token Kosovare ndalesa e pare qe do te behet do te jete ne qytetin e Pejes, Perafersisht do te jemi ne Peje rreth ores 12:00-13:00 .Qendrim ne Peje rreth 1 ore e gjysem .Konsumi i drekes ne menyre individuale .Me pas shkojm ne Boge.Akomodimi ne hotel .Qendrim i lire per te shijuar natyren fantastike qe ai vend ofron.Konsumimi i darkes ne hotel .
► Dita e dyte:
Mengjesi ne hotel , qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne mesin e dites. Mund te merrni asistence dhe sugjerime nga shoqeruesi yne per perdorimin e skive .Vazhdojm udhetimin per ne qytetin e Prizrenit . Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit . Me pas kthehemi per ne Tirane , Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke .
Fundi i sherbimit tone .
NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI ME AUTOBUS
*AKOMODIMI NE MAGRA AUSTRIA ECO HOTEL
*MENGJESI + DARKA
*PERDORIMI I PISHINES DIMERORE
*SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
NE CMIM NUK PERFSHIHET
*SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM
*PAJISJET E SKIVE
*DREKAT
*HYRJA NE MONUMENTE OSE MUZEUME
Per Rezervime kontaktoni direkt me Protravel Staff:
📞 +355 69 70 42 444 (Viber)
📞 +35569 70 42 999 (WhatsApp)
📧 oferta@protravelagencies.com
Adresa: Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Tirane, Albania.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.