19

Dec
2019

Ski Ne Boge 2 Dite €59

Posted By : Ami ProTravel/ 292 0
Boge – Peje – Rugove – Prizren
► Dhjetor 21-22 , 24-25 , 28-29 ( Viti i ri 3 Dite 31 Dhjetor 2 Janar )
► Janar 1-2 ,2-3 ,3-4 ,4-5 ,8-9 ,11-12 ,15-16 ,18-19 ,22-23 ,25-26 ,29-30
► Shkurt ,1-2 ,5-6 ,8-9 ,12-13 ,14-15 ,15-16 ,19-20 ,22-23 ,26-27 ,29 – 1 Mars
► Mars 7-8 , 14-15
HOTEL DUKAGJINI 5* (1-2 JANAR) 60 EURO/PERSON
HOTEL MAGRA AUSTRIA 59 EURO/PERSON
Programi:
► Dita e pare:
Nisja nga Tirana na ore 06:30 ( Nisja nga Durresi ne oren 05:45).Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Morines , ndalesa te shkurtra per kafe gjate rruges .Procedurat Doganore.Pasi te futemi ne token Kosovare ndalesa e pare qe do te behet do te jete ne qytetin e Pejes , Perafersisht do te jemi ne Peje rreth ores 12:00-13:00 .Qendrim ne Peje rreth 1 ore e gjysem .Konsumi i drekes ne menyre individuale .Me pas shkojm ne Boge.Akomodimi ne hotel .Qendrim i lire per te shijuar natyren fantastike qe ai vend ofron.Konsumimi i darkes ne hotel .
► Dita e dyte:
Mengjesi ne hotel , qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne mesin e dites. Mund te merrni asistence dhe sugjerime nga shoqeruesi yne per perdorimin e skive .Vazhdojm udhetimin per ne qytetin e Prizrenit . Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit . Me pas kthehemi per ne Tirane , Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke .
Fundi i sherbimit tone .
Duhet te keni me vete :
Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata.
Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .
Ne cmim perfshihet
*TRANSPORTI ME AUTOBUS
*AKOMODIMI NE HOTEL
*MENGJESI + DARKA
*PERDORIMI I FASILITETEVE TE HOTELIT
*SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
Ne cmim nuk perfshihet
*SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM
*PAJISJET E SKIVE
*DREKAT
*HYRJA NE MONUMENTE OSE MUZEUME

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.