Rreth Nesh

Udhetime Te Mrekullueshme

Me Ne  Udhetimi nuk eshte me nje luks

Protravel

Agjenci udhetimi qe ofron pushime gjate gjithe vitit. Protravel e mbeshtet punen e tij ne nje staf shume profesional si dhe me nje eksperience te konsiderueshme ne fushen e sherbimeve te turizmit. Misioni yne eshte ti ofrojme gjithsecilit mundesine te udhetoje brenda dhe jashte kufijve tane pa asnje preokupim monetar apo organizimi.

Protravel ka ne perberjen e tij, nje network te organizuar qe  ofron sherbime jashte vendit ne te gjitha destinacionet e permendura ne broshure dhe ne Web si: Budapest, Prage, Beograd, Paris, Marok, Viene, Itali, Spanje, Moske, Shen Petersburg, Brazil, Kualalumpur, Singapore, Tailande, Kine, Kroaci, Mali i Zi, Maqedoni, Slloveni, Egjipt, Dubai, Stamboll, Indi etj.

  • Paketa Turistike

  • Pushime ne Plazh / Dimerore

  • Resorte te ndryshme

  • Rezervime Hotelesh

  • Rezervime fluturimesh

  • Transferta

  • Guida profesionale

  • Sherbime VIP

Cilësitë Tona

Bileta Fluturimi

ProTravel shkon një milje shtesë për t'ju ndihmuar të gjeni zgjedhjen më të mirë të biletave të fluturimit në destinacione në mbarë botën.

Oferta Të ndryshme

Ju do të gjeni në faqen tonë të internetit oferta të ndryshme çdo ditë që do të bëjë udhëtimin tuaj më të lehtë, më të lirë dhe tërheqës.

Destinacionet E Reja

Bëhuni gati të zbuloni vendet më të mahnitshme dhe të pabesueshme që keni qenë ndonjëherë. Me ProTravel gjithçka do të jetë më e lehtë.

Hotele Te Njohura

Këtu do të gjeni hotelet më të njohura me kushtet më të mira dhe
çmimet më të mira.

Gjejmë Zgjidhjen Tuaj

Rezultatet e kërkimeve tona ju japin me çmimet më të azhornuara për fluturime, hotele, turne, makina dhe krocere në mbarë botën.

Udhetime Te Mrekullueshme

Zgjedhur për përvojat tuaja unike , Udhëtimet tona te mrekullueshme duhet të jetë në listën e të gjithëve .

Cmime Të Garantuara

Ne punojmë ngushtë me kompanitë e mëdha, kështu që nëse ju jeni duke udhetuar për kënaqësi ose për biznes, ne ofrojmë shërbime të lira në destinacionet më të mira.

Shijoni Udhëtimin

Me ne udhëtimi nuk është më luks. Gjeni këtu çmimet më të mira për shërbimet më të mira.
Na Kontaktoni

Paketoni dhe shkoni! Lëreni planin tuaj të udhëtimit ne duar të ekspertëve!