Hotels

$77

per night

Hoteli ka nje tarrace me nje pishine me pamje nga Barcelona. Ofron dhoma moderne dhe nje palester. Mund te shijoni mengjeset bufe, sherbimin e dhomes dhe ushqimet e hotelit. Ka shumellojshmeri baresh dhe restorantesh ne zonen e Gràcias, qe eshte 15 minuta larg hotelit.  Parku Guell eshte 600 m larg. 
$40

per night

Hotel Ibis Patong Phuket ndodhet vetem 10 minuta larg nga Rruga Bangla dhe 5 minuta larg nga plazhi. Patong Phuket Ibis ofron argetim per te gjithe, me nje pishine te madhe dhe aktivitete. Mund te merrni bicikleta me qera per te pare zonen ose makina me qera per udhetime me te gjata.
$114

per night

Austria Trend Hotel Zoo Wien ndodhet 200 m nga stacioni me i afert i metrose dhe 700 m nga Schönbrunn Palace. Distanca nga qendra e qytetit eshte 5 km. Aeroporti eshte 19 km larg hotelit. 
$25

per night

Ofron një tarracë me diell dhe pamje të qytetit, Selina Rio është e vendosur në rrethin e modës Lapa në Rio de Janeiro, 200 m nga Santa Teresa. Vizitoret mund të shfrytezojnë restorantin , si dhe një kafe. Mali i famshëm Sugarloaf është 8 km nga Selina Rio, ndërsa Copacabana Beach është 6.5 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Santos Dumont, 2 km nga prona. Grupet veçanërisht pëlqejnë lokacionin - ata e vlerësuan atë 9.0 për një udhëtim për dy persona.
$70
ibis budget Amsterdam City South ndodhet ne Amstelveen dhe lidhet direkt me Zuidas Business District, RAI Convention Centre dhe me qendren e qytetit te Amsterdamit. Metroja Kronenburg eshte me pak se 100 m nga hoteli.
$53

per night

Ndodhet ne pjesen me te bukur te qyetetit te Lefkades, me pamje nga porti dhe Poets' Park, Hoteli me  4*  ofron pamje magjike te detit nga shumica e dhomave. I rinovuar totalisht ne 2016, hoteli ploteson te gjitha nevojat dhe kerkesat e klientit. 
$89

per night

Ne zemer te Romes!300 m larg Just Stacionit te Trenit Termini, Hotel Impero ka nej tarrace te mobiluar nga ku shikon Romen dhe Operan. Hoteli eshte 15-minuta larg Colosseum dhe Roman Forum. Rruga e famshme e shopping Via Nazionale dhe Repubblica Metro Station jane 250 m larg.
$30

per night

Kuta Central Park Hotel është një pronë moderne në Kuta tropikale, me një pishinë të hapur, pishinë per fëmijët, spa, dhe WiFi të lirë. Vizitoret mund të përdorin palestrën ose të luajne bilardo. Ofron parkim, gjithashtu ka një restorant 24 orësh. Hotel Kuta Central Park është rreth 6 km nga Aeroporti Ndërkombëtar Ngurah Rai. Me ajër të kondicionuar, dhoma moderne paraqesin një atmosferë të këndshme me ngjyra të ndezura dhe muraleve të bukura. Secili është i pajisur me TV satelitor, minibar dhe me siguri personale.Kuzhina lokale dhe ndërkombëtare mund të gjendet në restorantin e hotelit, i cili gjithashtu ofron shërbim në dhom. Një mëngjes i përditshëm është gjithashtu në dispozicion atje. Kjo pronë është vlerësuar edhe për vlerën më të mirë në Kuta! Ne flasim gjuhën tuaj!
$50

per night

Ndodhet afer bregut te deitit. Lucida Beach Hotel all inclusive ofron nje kopesht te madh, pishine te jashtme dhe bare.Ka gjithashtu nje zone plazhi private. Vizitoret mund te shfrytezojne gjithashtu pishinen e brendshme, palestren dhe banjat turke.  
$40

per night

50 m larg nga Konyaalti Beach, ky hotel ofron dhoma te medha me ballkon, restorant me pamje nga deti. Tarraca ka edhe nje pishine te jashtme. Ka gjithashtu nje bar per pije dhe ushqime. Corner Park nodhet 20 km larg nga Aeroporti Antalya . Qendra tregtare Migros eshte 1 km larg.
$45
Vetëm 10-minuta në këmbë nga Ura e Çarls, ky hotel historik që daton nga 1806 është vetëm një shëtitje e shkurtër nga stacioni i metrosë Narodni trida. Free Wi-Fi është në dispozicion. Dhomat elegante dhe te bollshme në Hotel Páv janë të dekoruara në mënyrë individuale dhe me TV satelitor me kanale ndërkombëtare, një vend i sigurtë dhe një banjo me tharëse flokësh.
$70

per night

Panorama Penthouse & Studios ndodhet ne Athine, 3.7 km nga Glyfada marina. Voula Beach eshte 3 km larg dhe ka gjithashtu nje pishine te jashtme me pamje panoramike te Saronic Gulf. Plazhi Astir eshte 5 km nga Panorama Penthouse & Studios. 
$67

per night

Ky vendpushim i pasur me arkitekturë të frymes Maure është vendosur në kopshte me pamje nga Oqeani Atlantik. Është 1.5 km nga Golf del Sur dhe 8 km nga Aeroporti i Tenerife te Jugut. Dhomat e relaksimit ofrojnë kuzhina dhe Wi-Fi, plus TV me ekran të sheshtë, DVD players dhe iPod. Shumica e apartamenteve kanë ballkone ose tarraca me pamje në oqean. Apartamentet me 1 deri ne 3 dhoma gjumi shtojnë hapësirat e ndara të jetesës. Shërbimi në dhomë është i vlefshëm. Facilitetet perfshijne një restorant cilesor dhe një sallë pritjeje / bar, si dhe një bar me ajër të hapur dhe një pishinë të hapur, dhomë stërvitje dhe nje sauna. Trajtimet masazh janë në dispozicion (tarifë).
$40

per night

Ndodhet 800 m nga  Column of Constantine ne Stamboll. Blue Mosque eshte 1.3 km larg, kurse Basilika Cistern eshte 1.4 km larg. Aeroporti me i afert eshte Ataturk, 16 km larg.
$120

per night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod temporui incididunt ut labore et dolore magna papi aliqua ut enim ad.
$30

per night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod temporui incididunt ut labore et dolore magna papi aliqua ut enim ad.