The Corner Park Hotel

from$40

The Corner Park Hotel

50 m larg nga Konyaalti Beach, ky hotel ofron dhoma te medha me ballkon, restorant me pamje nga deti. Tarraca ka edhe nje pishine te jashtme. Ka gjithashtu nje bar per pije dhe ushqime. Corner Park nodhet 20 km larg nga Aeroporti Antalya . Qendra tregtare Migros eshte 1 km larg.

Hotel Overview

Standard Room with Land View
$30

 

1 sofa 
1 krevat dopio

 

Duplex Suite with Panoramic Sea View
$100

 

  • Dhoma 1: 1 krevat dopio 
  • Dhoma 2: 1 krevat dopio i madh

 

Standard Double Room with Sea View
$35

 

1 sofa
1 krevat dopio

 

Contact Us

Arapsuyu Mahallesi, Akdeniz Bulvarı, 603. Sokak, No:2 Konyaalti, 07070 Antalya, Turkey