Selina Lapa Rio de Janeiro 4-star hotel

from$25

Selina Lapa Rio de Janeiro 4-star hotel

Ofron një tarracë me diell dhe pamje të qytetit, Selina Rio është e vendosur në rrethin e modës Lapa në Rio de Janeiro, 200 m nga Santa Teresa. Vizitoret mund të shfrytezojnë restorantin , si dhe një kafe. Mali i famshëm Sugarloaf është 8 km nga Selina Rio, ndërsa Copacabana Beach është 6.5 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Santos Dumont, 2 km nga prona. Grupet veçanërisht pëlqejnë lokacionin – ata e vlerësuan atë 9.0 për një udhëtim për dy persona.

Hotel Overview

8-Bed Dormitory Room
$80
 • Dhoma me 8 krevate
 • cmimi per person
 • ajer te kondicionuar
 • free Wifii

 

Triple Room
$30
 • Dhome me tre krevate tek
 • ajer te kondicionuar
 • free Wifii
 • restorant
 • bar
 • tualet privat
Duplex
$25
 • 1 krevat king size 
 • tualet privat
 • cmimi per dhome
 • pamje nga deti

Contact Us