Santa Barbara Golf and Ocean Club by Diamond Resorts

from$67

Santa Barbara Golf and Ocean Club by Diamond Resorts

Ky vendpushim i pasur me arkitekturë të frymes Maure është vendosur në kopshte me pamje nga Oqeani Atlantik. Është 1.5 km nga Golf del Sur dhe 8 km nga Aeroporti i Tenerife te Jugut. Dhomat e relaksimit ofrojnë kuzhina dhe Wi-Fi, plus TV me ekran të sheshtë, DVD players dhe iPod. Shumica e apartamenteve kanë ballkone ose tarraca me pamje në oqean. Apartamentet me 1 deri ne 3 dhoma gjumi shtojnë hapësirat e ndara të jetesës. Shërbimi në dhomë është i vlefshëm. Facilitetet perfshijne një restorant cilesor dhe një sallë pritjeje / bar, si dhe një bar me ajër të hapur dhe një pishinë të hapur, dhomë stërvitje dhe nje sauna. Trajtimet masazh janë në dispozicion (tarifë).

Hotel Overview

One-Bedroom Apartment
$70

 

Bedroom 1: 2 krevate tek
Living room: 1 divan

 

 

Apartment
$67
Bed type will be selected by the property
• Dush
• Air conditioning
• Tualet Privat
Free WiFi
 Hekurosja e perfshire
• Frigorifer
• Tharese flokesh
 • Kasafort

Contact Us

Avenida del Atlantico s/n Urbanizacion Golf del Sur, 38639, Santa Cruz de Tenerife, Spain