Kuta Central Park Hotel Bali

from$30

Kuta Central Park Hotel Bali

Kuta Central Park Hotel është një pronë moderne në Kuta tropikale, me një pishinë të hapur, pishinë per fëmijët, spa, dhe WiFi të lirë. Vizitoret mund të përdorin palestrën ose të luajne bilardo. Ofron parkim, gjithashtu ka një restorant 24 orësh. Hotel Kuta Central Park është rreth 6 km nga Aeroporti Ndërkombëtar Ngurah Rai. Me ajër të kondicionuar, dhoma moderne paraqesin një atmosferë të këndshme me ngjyra të ndezura dhe muraleve të bukura. Secili është i pajisur me TV satelitor, minibar dhe me siguri personale.Kuzhina lokale dhe ndërkombëtare mund të gjendet në restorantin e hotelit, i cili gjithashtu ofron shërbim në dhom. Një mëngjes i përditshëm është gjithashtu në dispozicion atje. Kjo pronë është vlerësuar edhe për vlerën më të mirë në Kuta! Ne flasim gjuhën tuaj!

Hotel Overview

Double or twin room
$31
 • 26 m²
 • Air conditioning
 • Free WiFi
 • • tharese flokesh
 • • Telefon
Superior Double or Twin Room
$45
 • 2 krevate tek
 • 1 krevat dopio
 • 1 krevat king size

 

Superior Double or Twin Room
$40
 • 2 krevate tek 
 • 1 krevat dopio
 • 1 krevat king size
 • 30 m²
 • ajer te kondicionuar
 • tualet privat

Contact Us