Ionion Star Hotel

from$53

Ionion Star Hotel

Ndodhet ne pjesen me te bukur te qyetetit te Lefkades, me pamje nga porti dhe Poets’ Park, Hoteli me  4*  ofron pamje magjike te detit nga shumica e dhomave. I rinovuar totalisht ne 2016, hoteli ploteson te gjitha nevojat dhe kerkesat e klientit.

Hotel Overview

Standard Double Room
$53

1 krevat dopio

Deluxe Double Room
$70

 

1 krevat dopio
Mengjesi i perfshire
Wifi
Junior Suite
$111
1 krevat dopio
Mengjesi i perfshire
Wifi

 

Contact Us

Paralia lefkadas park of poets, Lefkada 311 00, Greece