Ibis Phuket Patong

from$40

Ibis Phuket Patong

Hotel Ibis Patong Phuket ndodhet vetem 10 minuta larg nga Rruga Bangla dhe 5 minuta larg nga plazhi.
Patong Phuket Ibis ofron argetim per te gjithe, me nje pishine te madhe dhe aktivitete. Mund te merrni bicikleta me qera per te pare zonen ose makina me qera per udhetime me te gjata.

Hotel Overview

Standard Double Room
$36

1 krevat dopio king size
Ballkon
Pamje nga pishina/qyteti/kopeshti
Flat-screen
TV

Kondicioner
Tualet privat
WiFi
Telefon

 

Family Room

Contact Us

10 Chalermphrakiat Road Kathu District Phuket, 83150 Patong Beach, Thailand