Hotel Páv Prague

from$45

Hotel Páv Prague

Vetëm 10-minuta në këmbë nga Ura e Çarls, ky hotel historik që daton nga 1806 është vetëm një shëtitje e shkurtër nga stacioni i metrosë Narodni trida. Free Wi-Fi është në dispozicion. Dhomat elegante dhe te bollshme në Hotel Páv janë të dekoruara në mënyrë individuale dhe me TV satelitor me kanale ndërkombëtare, një vend i sigurtë dhe një banjo me tharëse flokësh.

Hotel Overview

Double or twin room
 • Dhome krevat dopio ose dy krevate tek
 • ajer te kondicionuar
 • free Wifii
 • restorant
 • bar
 • tualet privat
Duplex
$51
 • Dhome me krevat dopio ose king size
 • ajer te kondicionuar
 • free Wifii
 • restorant
 • bar
 • tualet privat

Contact Us

Křemencova 1250/13, 110 00 Nové Město, Czechia