Hotel Impero

from$89

Hotel Impero

Ne zemer te Romes!

300 m larg Stacionit te Trenit Termini, Hotel Impero ka nje tarrace te mobiluar nga ku shikon Romen dhe Operan. Hoteli eshte 15-minuta larg Colosseum dhe Roman Forum. Rruga e famshme e shopping Via Nazionale dhe Repubblica Metro Station jane 250 m larg.

Hotel Overview

Quadruple Room
$143

 

  • 1 krevat tek

 

  • 1 krevat sofa 

 

  • 1 krevat dopio

 

Superior Double or Twin Room
$100

1 krevat dopio ose 2 krevate tek

 

Double or Twin Room
$89

1 krevat dopio ose dy krevate tek

 

Contact Us

Via Del Viminale 19, Central Station, 00184 Rome, Italy