Catalonia Park Putxet

from$77

Catalonia Park Putxet

Hoteli ka nje tarrace me nje pishine me pamje nga Barcelona. Ofron dhoma moderne dhe nje palester. Mund te shijoni mengjeset bufe, sherbimin e dhomes dhe ushqimet e hotelit. Ka shumellojshmeri baresh dhe restorantesh ne zonen e Gràcias, qe eshte 15 minuta larg hotelit.  Parku Guell eshte 600 m larg.

Hotel Overview

Family Room
$147
 • 1 krevat dopio
 • 2 krevat marinari
 • Kondicioner
 • Tualet privat
 • Flat-screen TV
 •  WiFi
Double or Twin Room
$77

1 krevat dopio ose
2 krevat tek
Vaske
Kondicioner
Tualet privat
 Flat-screen TV
WiFi
Kasaforte

  Triple Room
  $109
  3 krevate tek ose 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek
  Tualet Privat
  Vaske
  Kondicioner
  Flat-screen TV
   WiFi

  Contact Us

  Putget, 68, Sarrià-St. Gervasi, 08023 Barcelona, Spain