Austria Trend Hotel Zoo Wien

from$114

Austria Trend Hotel Zoo Wien

Austria Trend Hotel Zoo Wien ndodhet 200m nga stacioni me i afert i metrose dhe 700 m nga Schönbrunn Palace. Distanca nga qendra e qytetit eshte 5 km. Aeroporti eshte 19 km larg hotelit.

Hotel Overview

Standard Twin Room
$114

2 krevate tek
Pamje te qytetit
Ajer i kondicionuar
Tualet privat
WiFi
TV
Telefon
Laptop
Kasaforte

Suite
$189

Dhoma 1: Nje krevat dopio i madh
Dhoma e ndenjes : 1 divan
Pamje te qytetit
Ajer i kondicionuar
Tualet privat
WiFi
TV
Telefon
Laptop
Kasaforte

Executive Room
$140

1 krevat dopio i madh
2 krevate tek
Pamje te qytetit
Ajer i kondicionuar
Tualet privat
WiFi
TV
Telefon
Laptop
Kasaforte

Contact Us

Schönbrunner Schlossstraße 40, 12. Meidling, 1120 Vienna, Austria