Vjeshtë 2019

UDHETIME TE MREKULLUESHME

Protravel ka ne perberjen e tij, nje network te organizuar qe ofron sherbime jashte vendit ne te gjitha destinacionet e permendura ne broshure dhe ne Web si: Budapest, Prage, Beograd, Paris, Marok, Viene, Itali, Spanje, Moske, Shen Petersburg, Brazil, Kualalumpur, Singapore, Tailande, Kine, Kroaci, Mali i Zi, Maqedoni, Slloveni, Egjipt, Dubai, Stamboll, Indi etj.

  • Paketa Turistike

  • Pushime ne Plazh / Dimerore

  • Resorte te ndryshme

  • Rezervime Hotelesh

  • Rezervime fluturimesh

  • Transferta

  • Guida profesionale

  • Sherbime VIP

Ture

Makina me Qera

JEEP COMPASS
Karburanti – Benzine/Gaz Nen 30,000 Km Transmission Automat Viti prodhimit 2008
VOLSWAGEN PHAETON
Karburanti – Nafte Transmission Automat Viti prodhimit 2010 Nen 25,000 km
SSANGYONG ACTYON
Viti prodhimit 2009 Karburanti – Nafte Transmission Manual Nen 25,000 km
MINI COOPER
Karburant Benzine nen 25,000 Km Transmission Manual 5 DYER VITI 2007
TOYOTA PRIUS
Karburanti – Benzine/Batteri Viti prodhimit 2010 Transmission Automat Nen 30,000 km
BMW X5 (E BARDHE)
Karburanti Nafte Nen 50,000 Km Viti prodhimit 2008 Transmission Automat

Me Ne Udhetimi nuk eshte me nje luks

Pro Travel

Agjenci udhetimi qe ofron pushime gjate gjithe vitit. Protravel e mbeshtet punen e tij ne nje staf shume profesional si dhe me nje eksperience te konsiderueshme ne fushen e sherbimeve te turizmit. Misioni yne eshte ti ofrojme gjithsecilit mundesine te udhetoje brenda dhe jashte kufijve tane pa asnje preokupim monetar apo organizimi.

NA KONTAKTONI

Paketoni dhe shkoni! Lëreni planin tuaj të udhëtimit ne duar të ekspertëve!